Ahmet Tatlı, oğlu için babası İbrahim Tatlısesi'i karşısına aldı!

Ahmet Tatlı, oğlu için babası İbrahim Tatlısesi'i karşısına aldı!
Ahmet Tatlı ve İbrahim Tatlıses arasındaki gerilim bitmiyor! Tüm detaylar haberimizde.

İbrahim Tatlıses oğlu Ahmet Tatlı ile arasındaki problemi çözemedi! Ahmet Tatlı çok sert konuştu! Tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

AHMET TATLI VE İBRAHİM TATLISES ARASINDAKİ GERİLİM

Geçtiğimiz dönemde İbrahim Tatlıses torunu Mert Tatlı'ya kira ödemeden oturduğu iddiasıyla dava açmış ve mahkeme İbrahim Tatlıses'i haklı görmüştü. Evinden çıkarılan Mert Tatlı'nın babası Ahmet Tatlı ise sessiz kalmadı ve babası İbrahim Tatlıses'e zehir zemberek sözler söyledi. Ahmet Tatlı sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda şu sözlere yer verdi; 'Herkese merhaba. Geçtiğimiz günlerde İbrahim Tatlıses'in yine beni ve oğlumu hedef alan sözlerinden sonra açıklama yapmak zorunda kaldım. Ramazan ayı ve bayram bile dinlemeyen İbrahim Bey asılsız ithamları sonrasında ben de birkaç şey söylemek istiyorum. Oğlum Mert'e seneler önce kendi isteği ve rızasıyla bir ev verdi, verdi derken tapu değil. Zaten aynı sitede olan diğer evlerinde de rahmetli babaannem ve amcam oturuyordu. Oğlum 6 sene önce evlendi, ailesiyle yaşamaya devam etti. Sonra kendisi bunu yeni duymuş gibi gitti dava açtı. Oğlumun evi terk edip geriye dönük kiralarını ödemesini istedi. Bir eviniz var ve siz seneler sonra fark ediyorsunuz ki torununuz evinizi işgal etmiş ve siz bunu senelerce anlamamışsınız. Ben alışkınım bunlara. Oğlumun ağrına gitti ancak asıl sebebini İbrahim Tatlıses'in yaşadığı git geller ve bana olan tepkisinden olduğunu anlıyoruz. Kendisi torununa dava açtı. Mahkemeden sonra beni hedef alan açıklamalar yaptı. Babalık yapsın, babalık nasıl yapılır onu öğrensin gibi ağır söylemleri oldu. Olay yine bana geldi. Benim oğlum 2 yaşındayken lösemiden annesini kaybetti. Ben çok gençtim. O sırada Kars Sarıkamış'ta askerdim. Askerden geldim, babalık yaptım. Mert'in büyümesinde annemin, halalarının ve rahmetli annesinin ailesinin emeği çok. Allah razı olsun. 

ibrahim tatlıses ve ahmet tatlı gerginliği

Ben senelerde Mert'e babalık yaparken sana da evlatlık yaptım. Ben babalığın nasıl yapıldığını çok iyi biliyorum, siz bunu söyleyecek son insansınız. Daha çocuk yaştayken beni kendinize koruma yapmış, kalabalık konserlerde önünüze kalkan yapmış birisiniz. Yetmedi gibi başınıza gelen her şeyde beni sorumlu tutan bir babasınız. Yukarıda Allah var. Bütün yakınlarınız, magazin şahit hepsine. Şimdi düşünüyorum da bir baba çocuğunun canını nasıl bu kadar umursamaz? Ben senelerce canımı hiçe sayıp sizi korudum. Siz benim ne evlatlığımı ne babalığımı sorgulayabilirsiniz. Kendinizi her tehlike altında hissettiğiniz zaman yetiş dediniz ben yanınızda oldum. Şimdi kalkmış bana babalık nasıl yapılır öğrensin diyorsunuz. Sizi örnek alsaydım eğer, çocuklarımın vay haline. Siz babalığınızla yalnızca bana değil diğer çocuklarınıza, kardeşlerime de ağır travmalar yaşattınız. Herkes sevgi ve saygısından susuyor ancak bilen bilir. O konuları hiç açmayalım. Benim çocuklarım bir kere gelip beni size şikayet etti mi? Babam yapmıyor, bize bakmıyor dedi mi? Bugün evden attırmaya çalıştığınız oğlumu yere göğe sığdıramayan sizdiniz. Hiç sorun değil, evinizde kimi istiyorsanız onu oturtun, sizindir. Ben çocuklarını açta açıkta bırakacak biri değilim. Oğlum Mert yaşamak için de bana muhtaç değil. Öyle olsa bile ben oğlumu ve torunlarımı mağdur etmem. Onlar da beni etmez. Benim de size etmediğim tek lafınıza sahip olduğum kendi evimi size verdiğim gibi. Sizin için yaptığım şeylerden hiç pişman değilim. İbrahim Tatlıses her ne kadar sevgisiz, babalık duygusundan yoksun olsanız da ben size evlatlık görevimi yaptım. İki tane aslanlar gibi oğlum var. Hatalarında da doğrularında da arkalarındayım. Sizin gibi evlatlarıma beddua etmem. Bir gün babalığım sorgulanacaksa eğer bunu çocuklarım yapar. Ez cümle, artık yeter. Amacınız gündemde olmak mı? Yoksa konuları çarpıtarak dava sürecini uzatıp bahane yaratmak mı anlamıyorum ama rica ederim benim çocuklarımı ve ailemi asılsız durumlarla manşetlere taşımayın. Artık bütün sevenlerimizden kendi adıma özür dilerim. Yine gereksiz meşgul ettik. Bu kadar açıklama yapmak istemezdim ancak konu aile ve babalığım olduğu zaman hassas oluyorum. Saygılarımla.' İbrahim Tatlıses daha önce Ahmet Tatlı için 'Aklım olsa 7 çocuk yapmazdım, Allah evladın hayırlısını versin. Azı karar çoğu zarar. 3 tane yeter artar bile.' İddialara göre İbrahim Tatlıses'in aile sırları ifşa edilmiş ve Tatlıses oğlunun yaptığını söylemişti ancak Ahmet Tatlı yalanlamıştı. İbrahim Tatlıses'in ilk evliliği olan Adalet Durak ile ortak Ahmet, Gülden ve Gülşen isimli üç çocuğu bulunuyor. Perihan Savaş ile evliliğinden Melek ve Zübeyde isimli kızları, Işıl Çıtak'tan evlilik dışı Dilan Çıtak isimli kızı, Derya Tuna ile olan ilişkisinden İdo, Ayşegül Yıldız ile evliliğinden ise Elif Ada isimli kızı oldu. 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.