Güzelbahçe'de gasilhane yeniden hizmete açıldı

Güzelbahçe'de gasilhane yeniden hizmete açıldı
Güzelbahçe'nin Belediye Başkanı Mustafa Günay, seçim kampanyası sırasında verdiği sözlerden birini yerine getirerek, gasilhaneyi modernize edip halkın kullanımına sundu.

Güzelbahçe Belediyesi, toplumun ihtiyaçlarına duyarlı bir adım atarak, Atatürk Mahallesi Merkez Camii içerisinde bulunan ve bir süredir kapalı olan gasilhaneyi yeniden hizmete açtı. 

Belediye Başkanı Mustafa Günay, seçim vaatlerinden birini daha hayata geçirerek, vatandaşların cenaze işlemlerini daha sağlıklı koşullarda gerçekleştirebilecekleri modern bir gasilhane sunmanın mutluluğunu dile getirdi. Başkan Günay, hayırsever eski meclis üyesi Özer Ertuğrul'un bu projede verdiği destekten ötürü teşekkürlerini iletti ve belediyenin zor zamanlarda da vatandaşların yanında olmaya devam edeceğinin altını çizdi.

Mustafa Günay

Güzelbahçe'nin Atatürk Mahallesi'nde yer alan ve bir süredir faaliyet göstermeyen gasilhane, Belediye Başkanı Mustafa Günay'ın girişimleriyle tekrar hizmet vermeye başladı. İlçede daha önceden gerçekleştirilen cenaze yıkama hizmetlerine ilişkin konuşan Başkan Günay, yenilenen gasilhanenin açılışıyla ilgili olarak şu açıklamalarda bulundu:

"Atatürk Mahallesi Merkez Cami’miz yenileme esnasında hayırsever eski meclis üyemiz Özer Ertuğrul’un cami inşaası ve gasilhane yapımında desteği büyük oldu. Kendisine buradan teşekkür ediyorum. Bir süre sonra kullanıma kapandı. Bu zaman zaman vatandaşlarımız tarafından bizlere söyleniyordu. Biz de seçimde bu durumla ilgili bir çalışma yaptık ve hizmet vaatlerimizin içine alarak yapacağımızın sözünü verdik. 50 gün içinde bu vaadimizi yerine getirerek yeniden hizmete sunduk. Söz verdik, sözümüzü yerine getirmek bizim için en büyük mutluluk. Hizmete sunduğumuz gasilhane binamızda cenaze işlemleri artık daha sağlıklı bir şekilde yapılacak. Tüm eksiklikler belediyemiz tarafından karşılanacak. Vatandaş kederli haliyle bir de cenaze işlemleriyle uğraşmayacak. İyi gün de olduğu gibi kötü günde de vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz."

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.